Буковинськими платниками сплачено 364,7 млн грн єдиного податку

Впродовж січня-липня 2022 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів Буковини 364,7 млн грн єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом 2021 року надходження цього платежу зросли на 41,6 млн гривень.

14:49 10.08.2022

На Буковині найбільшу зарплату пропонують медичним працівникам

Впродовж січня-липня 2022 року підприємства, установи та організації Чернівецької області подали інформацію про наявність  5346 вакантних посад, що на 3,2% більше в порівнянні з відповідним періодом  2021 року.

14:45 10.08.2022

Доходи місцевих бюджетів Буковини від податкових платежів поповнились на понад 2,8 млрд грн

Упродовж семи місяців 2022 року до місцевих бюджетів Чернівецької області надійшло 2800,5 млн грн податків та зборів, це перевищило показник аналогічного періоду 2021 року на 499,2 млн грн. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

19:51 09.08.2022

СБУ запустила онлайн-сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти

СБУ запустила онлайн-сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни. Об'єднаний центр з пошуку та звільнення полонених запровадив швидку форму подачі заяв про зниклих безвісти українців в умовах війни, а також тих, хто потрапив у полон до окупантів.

19:46 09.08.2022

Держпослуги на Гіді для переселенців, які шукають роботу

Для багатьох українців, які евакуювалися до інших міст країни, постало гостре питання: як знайти роботу на новому місці. Тому Мінцифри зібрало добірку держпослуг на Гіді, які допоможуть кожному, хто шукає відповіді на питання «На що жити?» та «Що робити далі?»

19:45 09.08.2022

Будьте обережними у поводженні з газовими приладами, нагадують рятувальники!

Безумовно, природний газ є джерелом затишку та тепла у наших оселях. Користуватись газовими приладами надзвичайно зручно. Однак, при цьому необхідно неухильно дотримуватись елементарних правил безпеки.

10:14 09.08.2022

Нарахування та сплата штрафних санкцій за несвоєчасну сплату податкових зобов’язань платником самостійно, не передбачено

Фахівці Головного  управління ДПС у Чернівецькій області зазначають, що відповідно до п. 86.8 ст. 86 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ податкове повідомлення-рішення приймається в порядку, передбаченому ст. 58 ПКУ, керівником (його заступником або уповноваженою особою) контролюючого органу протягом п’ятнадцяти робочих днів з дня, наступного за днем вручення платнику податків, його представнику або особі, яка здійснювала розрахункові операції, акта перевірки, та надсилається (вручається) платнику податків у порядку, визначеному ст. 42 ПКУ.

23:22 08.08.2022