ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Вiйна та негативнi соцiальнi наслідки, якi вона потягла, повністю змінили життя Українського народу, а також збільшили рiзноманiття ризиків для базових прав громадян на життя, здоров’я і майно. Це стосується і сфери дорожнього руху та експлуатації транспорту, безпека якої зазнала додаткових загроз.

11:29 29.07.2022

На Буковині до місцевих скарбниць надійшло 160,8 млн грн земельної плати

З початку цього року до місцевих бюджетів Буковини надійшло 160,8 млн грн плати за землю.  Понад 123,6 млн грн земельної плати – внесок юридичних осіб.  Фізособи поповнили скарбниці місцевих громад, сплативши за землю 37,2 млн гривень. Про це інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.

16:43 28.07.2022

«Доступні ліки» можна отримати безоплатно або з невеликою доплатою

Через військову агресію, розв’язану російською федерацією, багато наших громадян змушені були залишити власні домівки. Українці зіткнулись не тільки з погіршенням стану фізичного та психічного здоров’я, а й з матеріальними проблемами, які, у поєднанні з втратою роботи чи житла, набули для багатьох критичного значення.

16:21 27.07.2022

Якій формі навчання віддають перевагу батьки у стані війни?

Станом на 26 липня із обстежених 540 закладів освіти у 443 наявні укриття, які готові до експлуатації або перебувають у стані доопрацювання. У 97 закладах освіти, де наразі відсутня можливість організації місць для укриття, робота щодо пошуку вирішення даної проблеми триває.

20:40 26.07.2022

Рятувальники закликають батьків дбати про безпеку своїх дітей!

Нерідко дитяча допитливість призводить до травмування, а щонайгірше — може навіть коштувати життя. У період вимушених канікул питання безпеки юних українців набуває особливої актуальності, адже найближчі дні вони найвірогідніше залишаться без належної уваги дорослих.

19:45 26.07.2022

Держпраці вчергове нагадує, як не потрапити у пастку трудової експлуатації

У рамках відзначення Всесвітнього дня  протидії торгівлі людьми, Державна служба України з питань праці  нагадує потенційним шукачам роботи, як діяти, аби не стати жертвами примусової праці, трудової експлуатації і не потрапити у пастку торгівців людьми.

19:44 26.07.2022

Роз’яснення: як роботодавцеві отримати компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб під час воєнного стану

Отримувачі компенсації: роботодавці, які працевлаштували внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО) під час воєнного стану в Україні, зокрема, самозайняті особи, які використовують найману працю, у тому числі фізичні особа-підприємці, приватні нотаріуси, адвокати, аудитори, бухгалтери тощо (крім бюджетних установ і фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування).

19:29 26.07.2022