На Буковині працює Комунікаційна податкова платформа

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області задля якісної та оперативної комунікації із громадськістю та бізнес-спільнотами й асоціаціями, які представляють інтереси платників податків,  створено комунікаційну податкову платформу.

13:39 25.08.2022

Пенсійний фонд України інформує

Станом на 24 серпня на пенсійні виплати спрямовано 49,7 млрд грн, в тому числі 10,4 млрд грн – на виплату пенсій через АТ “Укрпошта”, 39,3 млрд грн – через уповноважені банки.

10:56 25.08.2022

Автоматична реєстрація ТОВ тепер доступна на порталі Дія

24 серпня, у День Незалежності України, запускаємо нову послугу порталі Дія – автоматична реєстрація ТОВ. Тепер відкрити власне підприємство можна за 2 секунди. Ніяких бюрократичних квестів, збору папірців та годин в чергах. Кілька кліків і ви ТОВ.

10:55 25.08.2022

Буковинцям про вимоги щодо порядку оформлення звернень до податкової служби

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, розгляду підлягають письмові звернення громадян, які надіслані до податкових органів, оформлені відповідно до вимог статті 5 Закону України «Про звернення громадян», а саме ті:

19:11 24.08.2022

На Буковині заборонили відкриття мисливського сезону на період дії воєнного стану. Винятком є регулювання чисельності окремих видів звірів з дотриманням вимог чинного законодавства України.

20:24 23.08.2022

Податкові борги буковинського бізнесу перевищили 433,3 млн грн

Заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Загарюк Микола поінформував громадськість, що на початок серпня 2022 року сума податкового боргу до Зведеного бюджету складає понад 433,3 млн грн, що на 15,5 млн грн менше як на початок липня цього року, але на понад 76,0 млн грн більше як на кінець 2021 року.

20:14 23.08.2022

Указ Президента України від 12.08.2022 р. № 573/2022 “Про продовження строку дії воєнного стану в Україні”

У зв’язку з триваючою широкомасштабною збройною агресією Російської Федерації проти України, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України “Про правовий режим воєнного стану” постановляю:

09:06 21.08.2022

Що таке робота з нефіксованим робочим часом та як вона оплачується - роз’яснює Держпраці

Що означає робота з нефіксованим робочим часом?  Трудовий договір з нефіксованим робочим часом - це спосіб організації виконання роботи, при якому працівник виконує свої трудові обов’язки періодично тільки у разі потреби за вимогою роботодавця.

19:04 20.08.2022