На Буковині розпочала роботу Комунікаційна податкова платформа

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області задля якісної та оперативної комунікації із громадськістю та бізнес-спільнотами й асоціаціями, які представляють інтереси платників податків,  створено комунікаційну податкову платформу.

15:21 04.08.2022

На Буковині за сприяння служби зайнятості роботу знайшли 325 переселенців

З початку військових дій до Чернівецької обласної служби зайнятості звернулися  за пошуком роботи 2070 внутрішньо переміщених осіб. За цей час статус безробітного отримали 1074 особи. Роботу за сприяння служби зайнятості знайшли 325 переселенців.

16:51 03.08.2022

Упродовж січня – липня 2022 року платники Буковини перерахували до зведеного бюджету майже 4,5 млрд гривень

«У цей складний воєнний час платники податків Буковини продовжують підтримувати нашу державу та сумлінно сплачувати податки. Завдяки їх громадянській позиції та патріотизму  бюджет області стабільно наповнюється» - наголошує начальник Головного управління ДПС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

16:50 03.08.2022

Оновлено правила подання відомостей для створення і ведення  Електронних трудових книжок

Оновлено правила подання відомостей для створення і ведення Електронних трудових книжок

У липні 2022 року набули чинності оновлені правила подання відомостей про трудову діяльність застрахованих осіб в електронній формі, затверджені постановою правління Пенсійного фонду України від 01.06.2022 №8-3 «Про порядок та черговість подання відомостей для створення електронних трудових книжок».

16:45 03.08.2022

Руслан Запаранюк: Чи підуть діти до школи, вирішуватимуть батьки, наше завдання - гарантувати безпеку

Вижницький та Дністровський райони Буковини готуються до початку навчального року в очному форматі. Усі заклади освіти та наявні в них укриття тут вже оглянули. Про це ішлося під час наради із головами громад, яку провів начальник Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк.

10:15 02.08.2022

Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту “Увага всім”, “Повітряна тривога”

Державна служба України з надзвичайних ситуацій на виконання протокольного рішення № 19 наради керівництва Міністерства внутрішніх справ України та органів системи МВС від 18.07.2022, з метою підвищення рівня обізнаності населення щодо правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру розробила

09:28 02.08.2022