Дата: від до Скинути

На Буковині учасники урядової програми  «єРобота» отримають мікрогранти на створення чи розвиток власного бізнесу

На Буковині учасники урядової програми «єРобота» отримають мікрогранти на створення чи розвиток власного бізнесу

У Чернівецькій області  триває робота щодо оформлення мікрогрантів на розвиток або започаткування власного бізнесу в рамках урядової програми «єРобота».

20:20 18.08.2022

За сім місяців із доходів буковинців перераховано до бюджету майже 2,6 млрд грн ПДФО

Впродовж січня-липня 2022 року платники податків області безпосередньо зі своїх доходів сплатили до зведеного бюджету 2 млрд 595,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб. У порівнянні з аналогічним періодом 2021 року надходження зросли майже на 582,2 млн гривень – інформує начальник Головного управління ДПС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

19:46 17.08.2022

На Буковині 344 переселенці знайшли роботу

З початку військових дій до Чернівецької обласної служби зайнятості за пошуком роботи звернулися 2160 переселенців, з них 344 особи вже знайшли роботу. 1149 шукачів роботи отримали статус безробітного.

19:38 17.08.2022

Актуально для роботодавців!  У яких випадках інспектори Держпраці здійснюють позапланові  заходи державного нагляду (контролю) у період дії воєнного стану?

Актуально для роботодавців! У яких випадках інспектори Держпраці здійснюють позапланові заходи державного нагляду (контролю) у період дії воєнного стану?

Управління Держпраці у Чернівецькій області роз’яснює, у яких випадках здійснюються позапланові заходи державного нагляду (контролю) у період дії воєнного стану.

14:12 16.08.2022

З початку 2022 року фахівці ДПС Буковини опрацювали 77 запитів на отримання публічної інформації

У січні – липні  2022 року фахівцями податкової служби Буковини опрацьовано 77 запитів на отримання публічної інформації. Інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.

14:10 16.08.2022

Працівники підприємств, які забезпечують проходження опалювального сезону, зобов’язані  пройти спеціальне навчання з питань охорони праці

Працівники підприємств, які забезпечують проходження опалювального сезону, зобов’язані пройти спеціальне навчання з питань охорони праці

Управління Держпраці у Чернівецькій області звертається до керівників підприємств, установ та організацій Буковини і нагадує: напередодні початку опалювального сезону працівники, які працюють на підприємствах, що забезпечують надійне та безаварійне проходження опалювального сезону , зобовязані пройти спеціальне навчання з питань охорони праці.

17:19 12.08.2022

Місцеві бюджети Буковини отримали 52,2 млн грн податку на нерухоме майно

З початку 2022 року суб’єкти господарювання та жителі Буковини сплатили понад 52,2 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, територіальні громади у своє розпорядження отримали на 10,1 млн грн більше. Із зазначеної суми, громадяни сплатили 11,5 млн грн, а юридичні особи – 40,7 млн грн  – інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.

21:44 11.08.2022

Буковинськими платниками сплачено 364,7 млн грн єдиного податку

Впродовж січня-липня 2022 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів Буковини 364,7 млн грн єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом 2021 року надходження цього платежу зросли на 41,6 млн гривень.

14:49 10.08.2022