Повідомлення про застосування засобів захисту рослин

З метою дотримання відповідальності та відкритості перед місцевими жителями та виконання положень нормативно-правових документів, що регулюють використання пестицидів у сільськогосподарській діяльності, компанія «Continental Farmers Group» інформує Вас про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях (Додаток 2) згідно з вказаним графіком (Додаток 1)

09:19 02.09.2022

У Дії доступні нові сервіси та документи: електронне пенсійне, посвідка на проживання, документи англійською та шеринг авто

Команда Мінцифри попри повномасштабне вторгнення продовжує створювати нові сервіси та послуги в застосунку Дія, яким вже користується понад 18 мільйонів українців. Відсьогодні користувачам доступні чотири нові сервіси: електронні пенсійне посвідчення та посвідка на проживання, документи англійською і послуга шерингу авто. Оновіть застосунок для того, щоб скористатися ними.

19:50 31.08.2022

Оголошення!

Керуючись  Законом  України «Про мобілізаційну підготовку  і мобілізацію» №644 від 13.05.1999р. та на виконання  листа Дністровського РТЦК та СП від 26.08.2022р.№1697 Лівинецька сільська рада у межах своїх повноважень, оповіщає військовозобов’язаних, які зареєстровані на території  Лівинецької  територіальної громади та, які перебувають не за місцем реєстрації, з’явитися  в найкоротший термін до Дністровського  РТЦК  та СП  для поновлення на військовий облік, взяття  їх на облік  та звірку особистих даних.(при собі мати паспорт, військовообліковий  документ).

18:43 31.08.2022

Затверджено Порядок списання безнадійного податкового боргу платників податків

Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області інформують, що з 23 серпня 2022 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 28.07.2022 №220 «Про затвердження Порядку списання безнадійного податкового боргу платників податків» (далі – Наказ №220).

12:38 30.08.2022

На Буковині за працевлаштування 209 переселенців роботодавці отримали компенсацію

У Чернівецькій області 84 роботодавці отримали компенсацію витрат з оплати праці за працевлаштування 209 внутрішньо переміщених осіб. Найбільша кількість рішень про виплату компенсацій прийнята у м.Чернівці, на Глибоччині, Кельменеччині, Новоселиччині, Сокирянщині, Сторожинеччині та Хотинщині.

10:20 30.08.2022

Повідомлення про застосування засобів захисту рослин

09:48 30.08.2022

Військовозобов’язаним нагадали про необхідність носити із собою військово-облікові документи

Військовозобов’язані громадяни, віком від 18 до 60 років, на час дії воєнного стану повинні постійно мати при собі та надавати за вимогою для перевірки уповноваженим особам спільних патрулів документи, що посвідчують особу та військово-облікові документи.

11:13 29.08.2022

29 серпня – День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

29 серпня 2014 року розпочався вихід українських військових з оточення під Іловайськом на Донбасі. За офіційними даними, тоді загинули 366 українських військових і правоохоронців, 429 були поранені, 128 потрапили в полон, 158 вважаються зниклими безвісти.

07:51 29.08.2022

В Україні буде створено понад 300 тисяч робочих місць завдяки проєкту "єРобота", - Міністр економіки Юлія Свириденко

Реалізація урядових грантових програм проекту “єРобота” дасть можливість створити в Україні понад 300 тисяч нових робочих місць. Про це повідомила Перший віцепрем'єр-міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко.

18:24 26.08.2022

Роз’яснення Держпраці щодо окремих питань упорядкування трудових відносин з працівниками з нефіксованим робочим часом

Державна служба України з питань праці надає роз’яснення щодо окремих питань упорядкування трудових відносин з працівниками з нефіксованим робочим часом.

15:09 26.08.2022