РОЗШИРЕНО КОЛО ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА ВИПЛАТУ ПЕНСІЇ

Набрали чинності зміни до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», що дають право на продовження виплати пенсії при укладенні контракту про проходження служби цивільного захисту.

19:32 23.09.2022

Щоб не повертати надміру отримані кошти, своєчасно подавайте до Пенсійного фонду актуальну інформацію

Зміна обставин, які справляють вплив на розрахунок пенсійної виплати, - інформація, яку необхідно своєчасно повідомляти органам Пенсійного фонду. За її відсутності можливі нарахування і виплата зайвих коштів, які неодмінно доведеться повертати.

12:02 22.09.2022

Пенсійне посвідчення в "ДіЇ": зручно, надійно, сучасно Оновіть формат пенсійного посвідчення та використовуйте його через додаток "ДіЯ"

Зручним нововведенням для сучасних пенсіонерів стало електронне відображення пенсійного посвідчення в додатку "ДіЯ". Такий формат позбавляє необхідності носити документ із собою й водночас мати можливість у будь-який момент за потреби ним скористатися, відкривши мобільний додаток.

12:00 22.09.2022

Держпраці попереджає: обережно, шахраї!

До Державної служби України з питань праці надходить інформація від суб’єктів господарювання про телефонні дзвінки від осіб, у тому числі які представляються колишніми працівниками державних підприємств, віднесених до сфери управління Держпраці, з комерційними пропозиціями щодо надання послуг у сфері охорони праці.

11:43 22.09.2022

Добровільна та місцева пожежна охорона

З початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну підрозділи ДСНС України щоденно залучаються до завдань із ліквідації наслідків агресії. Особовий склад пожежно-рятувальних частин щоденно залучається на відновлення пошкодженої інфраструктури, розбір завалів, гасіння пожеж тощо. Загальна кількість виїздів збільшилась в рази.

18:04 21.09.2022

Буковинські платники - єдинники сплатили до казни понад 419,2 млн гривень

Впродовж січня - серпня 2022 року платники, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів області понад 419,2 млн грн єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом 2021 року  бюджети громад регіону додатково отримали понад 34,8 млн грн єдиного податку – інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.

20:05 20.09.2022

Відбулося засідання дев’ятнадцятої  сесії Лівинецької сільської ради восьмого скликання

Відбулося засідання дев’ятнадцятої сесії Лівинецької сільської ради восьмого скликання

Сьогодні, 20 вересня 2022 року в залі засідань Лівинецької сільської ради під головуванням голови сільської ради Андрія Гермака відбулася 19 сесія Лівинецької сільської ради VIII скликання.

17:09 20.09.2022