Дата: від до Скинути

ДПС Буковини: для платників згенерували 5211 сертифікатів електронного цифрового підпису

Інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області. Так, з початку 2022 року фахівці сектору реєстрації користувачів надали платникам податків 5211 сертифікатів електронного цифрового підпису.

15:49 03.11.2022

Буковині будуть створені понад 100 робочих місць в рамках урядової програми «єРобота»

Станом на 3 листопада до Чернівецької обласної служби зайнятості надійшло понад 300 заяв від фізичних та юридичних осіб на отримання мікрогранту на розвиток або започаткування власного бізнесу в рамках урядової програми «єРобота». Серед заявників 195 підприємств (що складає 64% від поданих заяв), 79 фізичні особи (26%), 31 юридичні особи (10%).

09:36 03.11.2022

Платники єдиного податку ІІІ групи – 2 % зобов'язані подавати звітність помісячно

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області нагадують, Закон України від 24 березня 2022 року № 2142-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період дії воєнного стану» визначає, що податковий (звітний) період для платників єдиного податку третьої групи, які використовують особливості оподаткування, дорівнює календарному місяцю (протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця).

16:45 02.11.2022

Рятувальники наголошують про небезпеку пожеж на відкритій території

Останнім часом значно збільшилась кількість пожеж на відкритій території. А основною причиною виникнення пожеж на відкритих територіях є саме людський фактор—необережне поводження з вогнем.

19:44 01.11.2022

Повідомлення про застосування засобів захисту рослин

З метою дотримання відповідальності та відкритості перед місцевими жителями та виконання положень нормативно-правових документів, що регулюють використання пестицидів у сільськогосподарській діяльності, компанія «Continental Farmers Group» інформує Вас про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях (Додаток 2) згідно з вказаним графіком.

12:34 30.10.2022

Урядом урегульовано питання використання документів, строк дії яких закінчився у період дії воєнного стану

21 жовтня Кабінетом Міністрів України прийнято постанову «Деякі питання реалізації актів законодавства у сфері міграції в умовах воєнного стану», що надає можливість в’їзду та законного перебування в Україні іноземців та осіб без громадянства, крім громадян російської федерації, на підставі посвідки на тимчасове або постійне проживання, строк дії яких закінчився або які підлягають обміну після 24 лютого 2022 року.

18:58 28.10.2022

Урядом України вдосконалено процедуру продовження строку дії закордонних паспортів та вклеювання до них фотокарток дітей

Кабінетом Міністрів України внесено зміни до постанови від 28 лютого 2022 р. № 170 «Деякі питання внесення інформації до паспорта громадянина України для виїзду за кордон». Відтепер вклеїти фотокартки дітей до закордонного паспорта батьків або продовжити закордонний паспорт можливо:

18:56 28.10.2022

АВТОМАТИЧНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ: КІЛЬКА ПРОСТИХ КРОКІВ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ПИТАННЯ, НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ

Завдяки сучасним технологіям сьогодні вирішення навіть такого важливого питання, як призначення пенсії, можливо вирішити просто вдома, без необхідності особистого звернення до установи Пенсійного фонду.

09:44 28.10.2022