Дата: від до Скинути

ДО БЮДЖЕТУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ПО ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ НАДІЙШЛО ВЛАСНИХ ДОХОДІВ НА 1027,43 МЛН ГРН БІЛЬШЕ, НІЖ ТОРІК

Завдяки тісній співпраці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області з органами місцевої виконавчої влади, місцевого самоврядування, Головним управлінням ДПС у Чернівецькій області, Управлінням Держпраці у Чернівецькій області та з територіальними органами Державної виконавчої служби за січень-жовтень 2022 року до бюджету Фонду в області надійшло 3893,67 млн грн власних доходів, що більше, ніж за відповідний період 2021 року, на 1027,43 млн грн (35,8%).

18:06 07.11.2022

ЗАВЕРШЕНО ФІНАНСУВАННЯ СУБСИДІЙ МЕШКАНЦЯМ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА ЖОВТЕНЬ 2022 РОКУ

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області повідомляє, що фінансування житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг мешканцям Чернівецької області за жовтень цього року здійснено у повному обсязі.

18:05 07.11.2022

Фінансова підтримка країни: за 10 місяців 2022 року буковинські платники сплатили понад 6 млрд 765,7 млн грн податкових платежів

За підсумками 10 місяців 2022 року представники буковинського бізнесу і мешканці області сплатили до бюджетів усіх рівнів понад 6 млрд 765,7 млн грн податків, а це перевищує показники аналогічного періоду минулого року на 1 млрд 553,8 млн грн, або більше в 1,3 рази - інформує начальник Головного управління ДПС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

16:42 07.11.2022

В Україні з 14 грудня можна буде реєструвати авто чи оформити посвідчення водія без використання пластикових бланків

Кабінет Міністрів України прийняв зміни до двох постанов, які регулюють отримання посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів. Відповідно до змін у найближчій перспективі більше не буде обов’язковим отримувати пластикові бланки документів про право керування транспортними засобами та про реєстрацію транспортних засобів.

14:38 07.11.2022

У Чернівцях підбиратимуть фахівців з досвідом роботи бухгалтера

10 листопада 2022 року об 11.00 год у Чернівецькій міській філії обласного центру зайнятості за адресою м. Чернівці, вул. Воробкевича 37 відбудеться ярмарок вакансій для людей з досвідом роботи бухгалтера.

11:48 07.11.2022

З Днем працівника соціальної сфери!

Шановні працівники соціальної сфери! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери України.

08:41 05.11.2022

ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ПЕРІОДІВ РОБОТИ ДО СТРАХОВОГО СТАЖУ НЕОБХІДНО СПЛАЧУВАТИ СОЦІАЛЬНІ ВНЕСКИ

До уваги фізичних осіб-підприємців! Для зарахування періоду діяльності до страхового стажу необхідно щомісяця сплачувати єдиний соціальний внесок у розмірі, не меншому за визначений законом мінімальний, подавати річну звітність та пересвідчитись у завантаженні звітних відомостей до реєстру застрахованих осіб.

16:28 03.11.2022

СВОЄЧАСНО ПОВІДОМЛЯЙТЕ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ПРО ЗМІНУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Шановні краяни!  Пам’ятайте про обов’язок своєчасно повідомляти органи Пенсійного фонду про обставини, які можуть вплинути на ваше пенсійне забезпечення(зміну особистих  даних чи місця проживання, працевлаштування, звільнення тощо).

16:26 03.11.2022