Дата: від до Скинути

Триває поетапна передача Пенсійному фонду України функцій адміністрування житлових субсидій та пільг

За рішенням Уряду, з 1 жовтня  2022 року Пенсійний фонд України здійснює виплату призначених органами соціального захисту населення житлових субсидій та пільг.

09:31 28.10.2022

443 переселенці знайшли роботу на Буковині

З початку військовий дій до Чернівецької обласної служби зайнятості звернулися 2420 внутрішньо переміщених осіб. Фахівці служби зайнятості допомогли знайти роботу для 443 осіб.  Продовжують отримувати послуги обласної служби зайнятості  3380 безробітних осіб цієї категорії.

10:16 27.10.2022

Безробітні будуть залучені до “Армії відновлення” України, - Юлія Свириденко

Уряд активізує механізм залучення безробітних до “Армії відновлення” країни через їх участь у суспільно корисних роботах. Впровадження цього механізму в регіонах обговорювали під час наради Першого віцепрем'єр-міністр - Міністра економіки України Юлії Свириденко з головами обласних та Київської міської військових адміністрації.

14:45 26.10.2022

Акцизний податок з роздрібного продажу: проведення розрахункових операцій за підакцизні товари через РРО(ПРРО) забезпечує надходження до місцевих бюджетів

За три квартали 2022 до територіальних громад області сплачено понад 96,4 млн грн акцизного податку з роздрібного продажу – інформує в о начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Наталія Чернівчан.

15:08 25.10.2022

Правила безпеки поводження з електричними приладами

Кожен день ти користуєшся електричними приладами, але потрібно знати, що вони криють у собі небезпеку. Так, дія електричного струму на людину може призводити до електричних травм та пошкоджень, таких як скорочення м'язів, що супроводжується сильним болем, втратою свідомості, порушенням роботи серця чи дихання (або обох цих порушень разом). Іноді трапляються нещасні випадки від дії електричного струму, які приводять до смерті людини. Та щоб уникнути багатьох неприємностей, тобі достатньо завжди пам’ятати та дотримуватись правил поводження з електричними приладами:

09:51 25.10.2022

ПЕРІОДИ ДОГЛЯДУ ЗА ОСОБОЮ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЗАРАХОВУЮТЬСЯ ДО СТРАХОВОГО СТАЖУ

Зарахування до страхового стажу періодів догляду за людиною з інвалідністю або такою, що потребує стороннього догляду, відбувається  за умови, що доглядальник є працездатною особою, на час здійснення догляду не працював та отримував в органах соцзахисту населення допомогу або компенсацію відповідно до законодавства.

09:37 25.10.2022

На даний час відключення електроенергії споживачам області не загрожують

Шановні буковинці, ми повинні проявити свою свідомість та солідарність із мешканцями сусідніх областей та максимально знизити споживання електроенергії протягом дня для максимальної стабілізації об'єднаної енергетичної системи України.

13:48 24.10.2022