Дата: від до Скинути

На Буковині учасники урядової програми «єРобота» отримають мікрогранти на створення чи розвиток власного бізнесу

У Чернівецькій області  триває робота щодо оформлення мікрогрантів на розвиток або започаткування власного бізнесу в рамках урядової програми «єРобота».

20:20 18.08.2022

За сім місяців із доходів буковинців перераховано до бюджету майже 2,6 млрд грн ПДФО

Впродовж січня-липня 2022 року платники податків області безпосередньо зі своїх доходів сплатили до зведеного бюджету 2 млрд 595,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб. У порівнянні з аналогічним періодом 2021 року надходження зросли майже на 582,2 млн гривень – інформує начальник Головного управління ДПС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

19:46 17.08.2022

На Буковині 344 переселенці знайшли роботу

З початку військових дій до Чернівецької обласної служби зайнятості за пошуком роботи звернулися 2160 переселенців, з них 344 особи вже знайшли роботу. 1149 шукачів роботи отримали статус безробітного.

19:38 17.08.2022

Актуально для роботодавців! У яких випадках інспектори Держпраці здійснюють позапланові заходи державного нагляду (контролю) у період дії воєнного стану?

Управління Держпраці у Чернівецькій області роз’яснює, у яких випадках здійснюються позапланові заходи державного нагляду (контролю) у період дії воєнного стану.

14:12 16.08.2022

З початку 2022 року фахівці ДПС Буковини опрацювали 77 запитів на отримання публічної інформації

У січні – липні  2022 року фахівцями податкової служби Буковини опрацьовано 77 запитів на отримання публічної інформації. Інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.

14:10 16.08.2022

Працівники підприємств, які забезпечують проходження опалювального сезону, зобов’язані пройти спеціальне навчання з питань охорони праці

Управління Держпраці у Чернівецькій області звертається до керівників підприємств, установ та організацій Буковини і нагадує: напередодні початку опалювального сезону працівники, які працюють на підприємствах, що забезпечують надійне та безаварійне проходження опалювального сезону , зобовязані пройти спеціальне навчання з питань охорони праці.

17:19 12.08.2022

Місцеві бюджети Буковини отримали 52,2 млн грн податку на нерухоме майно

З початку 2022 року суб’єкти господарювання та жителі Буковини сплатили понад 52,2 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, територіальні громади у своє розпорядження отримали на 10,1 млн грн більше. Із зазначеної суми, громадяни сплатили 11,5 млн грн, а юридичні особи – 40,7 млн грн  – інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.

21:44 11.08.2022