Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть щирі вітання із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку місію – підтримка та захист всіх, хто найбільше цього потребує.

19:29 05.11.2021

Вітаємо з днем народження Перепічку Миколу Петровича пожежника с.Лівинці

Шановний Миколо Петровичу!!!!  Дозвольте  сердечно привітати  Вас з Днем народження. Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, миру, невгасної  енергії  та невтомності. Щиро зичимо  сповнення всіх ваших мрій та побажань, реалізації життєвих планів та сподівань.

07:14 03.11.2021

ВІТАЄМО З ДНЕМ АВТОМОБІЛІСТА І ДОРОЖНИКА!

Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства! Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята Дня автомобіліста і дорожника! Яке об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів, свята тих чиє життя пов’язане з дорогою.

08:07 31.10.2021

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Вітаємо з Днем народження  Шепенюк  Аллу  Олександрівну  нач. відділу  Лівинецької  сільської  ради!

07:12 29.10.2021

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні святкує свій день народження Тамазликар Людмила Іванівна соціальний робітник с.Козиряни.  Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя та родинного тепла і затишку!

07:09 29.10.2021

Сьогодні святкує свій День народження Берляк Тетяна Григорівна соціальний робітник с.Зелена!

Шановна Тетяно Григорівно! Щиро вітаємо Вас з Днем народження!  Сердечно бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра.

07:17 28.10.2021

Сьогодні святкує свій День народження Федорняк Ольга Євгеніївна прибиральник службових приміщень с.Козиряни!

Шановна Ольго Євгеніївно!  Від усього серця бажаємо Вам здоров'я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами!

07:14 18.10.2021

Вітаємо з Днем народження старосту села Подвір’ївка Чунтула Олександра Вікторовича!

Шановний Олександре Вікторовичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

07:20 08.10.2021