Привітання

Вітаємо з Днем народження Шахрай Альону Анатоліївну, соціального робітника Лівинецької сільської ради!

Шановна Альоно Анатоліївно!  Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров`я й успіху у всіх Ваших добрих починаннях! Безмежно вдячні за Вашу нелегку благородну працю, відповідальність та турботу про своїх підопічних!

07:16 08.10.2021

Вітаємо з днем народження бугалтера Лівинецької сільської ради - Бандуровську Ларису Іванівнау!

З днем народження, Лариса Іванівна! Бажаємо великих професійних успіхів у Вашій відповідальній, скрупульозній  роботі. Нехай легко Вам даються складні фінансові розрахунки і звіти, хай супроводжує постійна удача і везіння.

07:10 06.10.2021

Вітаємо з Днем народження Каралаш Марію Андріївну-бугалтера Лівинецької сільської ради!

З днем народження,  Марія Андріївна! Від щирого серця бажаємо працювати легко і невимушено, уникаючи помилок і недоліків. Нехай цифри і рахунки не втомлюють, хай у Вашому житті буде багато всього цікавого, прекрасного і чудового.

07:04 06.10.2021

Вітаємо з Днем працівників освіти!

День працівників освіти, який припадає на першу неділю жовтня, святкують працівники освітянської ниви. Це — прекрасний привід, щоб згадати про високу роль вчителя в сучасному суспільстві та потрібність даної професії.

00:01 03.10.2021

Вітаємо з Днем народження Мельник Лілію Олександрівну - директора ліцею села Лівинці.

Бажаємо Вам міцного  здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.

08:14 24.09.2021

Сьогодні святкує свій День народження Перепічка Орися Вікторівна - бухгалтер Лівинецької сільської ради!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейного затишку та благополуччя! Нехай Вас завжди оточує  любов і турбота  Ваших рідних, друзів, колег, а кожен день наповнює Ваше життя новими позитивними емоціями та приємними подіями.

08:12 24.09.2021

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Хочеться привітати з Днем народження добру, працелюбну, відповідальну і безперечно чарівну жінку, старосту села Зелена  Ларису Василівну Бабій.

08:14 23.09.2021