ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні святкує свій день народження Проданчук Олена Олександрівна прибиральниця службових приміщень с.Лівинці.

07:34 10.12.2022

Вітаємо з Днем народження Людмилу Аркадіївну Швець начальника відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарської діяльності Лівинецької сільської ради.

Шановна Людмило Аркадіївно! Щиро бажаємо Вам доброго здоров`я та наснаги у всіх справах,  щастя, добробуту та родинного затишку!

07:44 09.12.2022

Щиро вітаємо з професійним святом – Днем місцевого самоврядування

Сьогодні в Україні відзначається День місцевого самоврядування – свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах. Це свято підкреслює велику значущість існування важливого інституту демократичного суспільства.

09:35 07.12.2022

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні святкує свій день народження Швець Ольга Василівна начальник відділу юридичного, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення Лівинецької сільської ради

01:54 27.11.2022