З Днем працівників освіти!

Дата: 29.09.2023 14:20

Фото без описуШановні освітяни Лівинецької громади! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Святом людей, які обрали сенсом свого життя педагогічний фах, і залишаються вірними покликанню вчителя все життя.

Звісно, професія вчителя ніколи не була легкою, а останні роки приносять все нові випробування – коронавірус, дистанційка, війна. Але ваш досвід допомагає знайти вихід з найскладніших обставин, а мудрість – залишатися вірними своєму покликанню – нести світло у голови та душі наших дітей.

Окрім того, ви ще й встигаєте вчитися, розвиватися, волонтерити, допомагати ЗСУ.  Лівинецька  громада гордиться своїми освітянами!

Бажаємо, щоб доброта Ваших сердець ніколи не вичерпувалась, а радість від успіхів учнів, вихованців щодня тільки множилась.

Нехай завжди Вас зігріває пошана ваших вихованців та їхніх батьків.

Творчого натхнення, міцного здоров’я, добра і злагоди та нехай Вам вдаються найсміливіші задуми.

З повагою,   сільський голова  Андрій ГЕРМАК,

старости, депутатський корпус та виконавчий комітет  Лівинецької сільської ради.