ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ

Патронат над дитиною – професійна комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах.

17:24 01.02.2024

Платники ЄП третьої групи зобов’язані подати податкову декларацію платника ЄП не пізніше 9 лютого 2024 року

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, що згідно з абзацом першим п. 296.3 ст. 296 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники єдиного податку третьої групи подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду.

17:18 01.02.2024

Служба зайнятості інформує роботодавців

Чернівецька обласна служба зайнятості активно співпрацює з роботодавцями, надаючи їм інформацію про зміни у законодавстві та наслідки нелегальної зайнятості.

17:17 01.02.2024

УДМС у Чернівецької області: способи комунікації з громадянами

Питання належної комунікації та оперативного зворотного зв’язку з отримувачами адміністративних послуг є вельми важливим для будь-якої сервісної структури, в тому числі і для міграційної служби. Адже це дозволяє бути відкритими до своїх клієнтів, чути їхні побажання та краще розуміти їхні потреби.

17:51 30.01.2024

Паспортні послуги в умовах воєнного стану: Запитання та відповіді

Додзвонювачі «Гарячої лінії» Управління ДМС у Чернівецькій області на номер 0372-55-04-61 нерідко задають запитання, що виникають у громадян в наш непростий воєнний час. Пропонуємо вам добірку відповідей на найпоширеніші з них.

17:23 30.01.2024