Надходження ПДФО: внесок буковинських платників у стабільність держави та місцевих громад понад 3,9 млрд грн

Дата: 16.09.2025 18:45
Кількість переглядів: 173

Фото без опису

Начальник Головного управління ДПС у Чернівецькій області Микола Загарюк інформує, упродовж січня – серпня 2025 року платники податків Буковини перерахували до зведеного бюджету України понад 3,9 млрд млн грн податку на доходи фізичних осіб. Це на 673,3  грн більше, ніж за аналогічний період 2024 року. 

З цієї суми місцеві бюджети отримали 2,8 млрд грн. Відповідно до державного бюджету надійшло 1,1 млрд грн.

Платникам слід знати, що кожна гривня, сплачена з офіційної зарплати, напряму впливає на розвиток  шкіл, лікарень, інфраструктури та соціального захисту у кожному населеному пункті. Відтак, сплата  ПДФО є основою фінансування місцевих бюджетів -  акцентує Микола Загарюк.

Та наголошує: роботодавці – юридичні особи та ФОП - фізичні особи, які виплачують заробітну плату працівникам, несуть відповідальність за правильне нарахування, утримання та перерахування ПДФО. 

Платникам до відома! 

У розділі «Онлайн-навчання» на вебпорталі Державної податкової служби розміщена актуальна інформація щодо адміністрування податку на доходи фізичних осіб: https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/podatok-na-dohodi-fizichnih-osib.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь