Конгрес місцевих та регіональних влад, який пройшов у місті Чернівці

Дата: 13.04.2024 08:36

Фото без описуНачальник Дністровської районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО та голови територіальних громад району в онлайн форматі долучилися до роботи Конгресу місцевих та регіональних влад, який вперше пройшов у місті Чернівці, під головуванням Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО.

У заході також взяли участь премєр-міністр України Денис ШМИГАЛЬ, керівник Офісу Президента і голова Президії Конгресу Андрій ЄРМАК, міністри Кабінету Міністрів України, начальники обласних військових адміністрацій, міські голови обласних центрів України.

Під час заходу обговорено виклики, які сьогодні стоять перед нашою державою. Це і захист енергетичних обєктів від російського терору, підтримка вітчизняних виробників задля росту національної економіки та посилення співпраці з міжнародними партнерами, особливо на рівні транскордонного співробітництва, де наш край відіграє стратегічну роль.

Шляхи їх подолання - спільна і злагоджена праця на всіх рівнях влади - як державної, так і місцевого самоврядування, задля перемоги України.

Президент України звернувся до керівників органів місцевого самоврядування із закликом проявляти максимальну увагу до наших воїнів, які проходять лікування після поранень та реабілітацію, підтримувати і сім'ї військовослужбовців, які зараз на фронті та всіх, хто дійсно допомагає обороні.

Слава Україні! Героям Слава!

В єдностінаша сила!!