Відбулася сесія Лівинецької сільської ради

Дата: 26.03.2024 18:41

Фото без опису26 березня 2024 року, під головуванням секретаря сільської ради Алли Соцької відбулося чергове пленарне засідання XXXI сесії Лівинецької сільської ради VIII скликання.

У роботі сесії, на розгляд якої винесено ряд питань, що стосуються життєдіяльності громади, взяли участь депутати сільської ради, члени виконавчого комітету, керівники відділів, установ сільської ради, старости.

Розглянуто та прийнято ряд важливих рішень для життєдіяльності громади. На розгляд сесії винесено 17 питань порядку денного, а саме:

• Про виконання бюджету Лівинецької сільської територіальної громади за 2023 рік
  • Про розподіл вільного залишку коштів та уточнення  показників бюджету Лівинецької сільської територіальної громади  на  2024  рік (24547000000)
  • Про затвердження Програми покращення матеріально-технічної бази Управління Державної казначейської служби України  у Дністровському районі Чернівецької області на 2024-2025 роки.
  • Про затвердження проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки та передачі в оренду для городництва в с. Лівинці
  • Про передачу  в оренду земельної ділянки,  для будівництва  та обслуговування  будівель торгівлі в с.Лівинці та с. Михайлівка», у зв’язку з придбанням.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу на всі винесені питання порядку денного прийняті відповідні рішення.

Прийняті рішення та результати поіменного голосування засідання XXXI сесії сільської ради VIII скликання  будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Лівинецької сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України  «Про доступ до публічної інформації».