З Днем Соборності України

Дата: 22.01.2024 07:14

Фото без описуШановні мешканці та гості Лівинецької громади!  22 січня 1919 року на Софійському майдані Києва було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Возз’єднання українських земель навічно увійшло в історію України величним національним святом – Днем Соборності України.

Сьогодні День Соборності є надзвичайно актуальним та одним із найважливіших пам’ятних днів для нашої країни. В цей важкий час, коли ворог цинічно намагається знищити нашу країну, Українці ще більше згуртувалися та об’єдналися у єдиному бажанні здолати ненависного загарбника.

Це свято ще раз нагадує нам, що Україна не розділена та нескорена, що немає окремої Східної та Західної України, а що у нас єдина держава і ми — єдиний народ!

У цей святковий день бажаємо усім мешканцям громади здоров'я і натхнення, миру, добробуту і злагоди, успіхів у роботі!

Нехай любов до рідного краю згуртовує нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, незалежної, демократичної України!

З повагою, секретар сільської ради Алла СОЦЬКА
старости, депутатський корпус та виконавчий комітет  Лівинецької сільської ради