Оголошення про проведення відкритих торгів

Дата: 18.07.2023 11:24

Фото без описуВідповідно до Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 зі змінами про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування.

1. Найменування замовника: Лівинецька сільська рада

2. Код згідно з ЄДРПОУ замовника: 04418794

3. Місцезнаходження замовника: вул. Головна, 13, с. Лівинці, Дністровського району Чернівецької області, Україна, 60125.

3.1. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».

4. Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками:

Уповноважена особа –  Гнатчук Людмила Вікторівна

тел. 0989268523, е-mail: livintsi_sr_yo@ukr.net

4.1. Вид предмета закупівлі: товар, продукти харчування

5. Конкретна назва предмета закупівлі: продукти харчування

6.  Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” –

Риба морожена (тушка хека), 15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені

(15221000-3 - Морожена риба)

за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.

7. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: згідно Додатку 2 до ТД.

Очікувана вартість закупівлі: 88605,00 грн. з ПДВ.

Лот 1 – 50478,00 (п’ятдесят тисяч чотириста сімдесят вісім гривень, 00 копійок) з ПДВ;

Лот 2 - 18974,00 ( вісімнадцять тисяч дев’ятсот сімдесят чотири гривні, 00 копійок) з ПДВ;

Лот 3 - 19153,00 (дев’ятнадцять тисяч сто п’ятдесят три гривні, 00 копійок) з ПДВ.

Обсяги закупівлі: Риба морожена (тушка хека)- 495,00 кг.

Лот 1 – 282,00 кг.

Лот 2 – 106,00 кг.

Лот 3 – 107,00 кг

8. Місце  поставки товарів:  згідно Додатку № 2 до ТД.

9. Строк поставки товарів: з дати підписання Договору до 31 грудня 2023р.

9.1. Умови оплати Договору: Розрахунки здійснюються «Замовником» шляхом здійснення після оплати у розмірі 100%.

10. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість предмета закупівлі  (з  ПДВ):  88605,00грн. з ПДВ,

10.1. Джерело фінансування закупівлі: місцевий бюджет

11. Інші критерії, що застосовуватимуться під час оцінки тендерних пропозицій, та їх питома вага (за наявності)

13. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій:   визначається системою автоматично

14.  Розмір забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати):  не вимагається.

15. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ, що складений іншою мовою, ніж українська мова, учасник надає переклад цього документу. Переклад має бути підписаний або завірений особою, уповноваженою на підписання тендерної пропозиції та засвідчений печаткою Учасника (в разі її використання) або посвідчений нотаріально (на розсуд учасника). У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному тексту. Не перекладаються з російської на українську мову наступні документи: технічна документація (паспорта/сертифікати на товар/ протоколи  випробувань/креслення на обладнання, інструкції з експлуатації обладнання, каталоги на обладнання, тощо), первинні бухгалтерські документи, документи на бланках типових і спеціалізованих форм, складені органами державної влади.

18. Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 цього Закону: заповнюється електронною системою автоматично.