Сьогодні відзначається День захисту дітей

Дата: 01.06.2023 09:04

Фото без описуДорогі діти! Шановні батьки!  Щиро вітаємо вас зі світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

День захисту дітей - міжнародне свято, яке відзначається 1 червня. Це свято створене з метою нагадати нам, що діти - це самостійні особистості зі своїми страхами та проблемами. Всі діти потребують підтримки та захисту від дорослих. Особливо важливим це свято здається під час війни, коли багато дітей стали сиротами, позбулися будинку або поїхали з рідного міста.

Бажаємо юним жителям нашої громади міцного здоров’я, добра, радості, щасливого мирного дитинства  та сяючих посмішок!

Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а поряд обов’язково буде ангел-охоронець, який вкаже шлях до щасливого життя.

Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої громади та країни.