Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 25.04.2023 20:02

Фото без описуПідстава для публікації обґрунтування: оприлюднюється на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 року № 1266 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710".

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:  Лівинецька сільська рада , 04418794, вул. Головна, 13, с. Лівинці, Дністровського району Чернівецької області, Україна, 60125, підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».

14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі ) ( 14212000-0 - Гранули, кам’яна крихта, кам’яний порошок, галька, гравій, колотий камінь і щебінь, кам’яні суміші, піщано-гравійні суміші та інші наповнювачі )

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями.

ID: 278b25e23f8242e9ba0bce7742a716e0

Ідентифікатор закупівлі:UA-2023-02-21-004536-Закупівля на prozorro.gov.ua

Ідентифікатор плану закупівлі: UA-P-2023-02-21-001878-b

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 529 200 грн. з ПДВ.

• Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Замовник здійснює закупівлю даного виду товару, що за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідає потребам та вимогам замовника.

Якісні характеристики предмета закупівлі: щебінь, фракція 0-70 для підсипання доріг та ямкового ремонту доріг. Визначено відповідні фракції щебеню. Для підтвердження технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі Учасник процедури закупівлі у складі пропозиції надає відповідний(-і) діючий(-і) сертифікат(-и).

З огляду на специфіку предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та із дотриманням законодавства Замовником було визначено потребу у придбанні даного виду товару із строком поставки – протягом 2023 року, місцем поставки – територія Лановецької міської ради та відповідними умовами поставки .

• Обґрунтування обсягів закупівлі:

Обсяг закупівлі був обрахований, як потреба у даному предметі закупівлі на 2023 рік по місцях поставки Замовника.

Поставка та розвантаження товару здійснюється за рахунок Продавця на адреси Замовника: 1 Чернівецька область, Дністровський район, с. Оселівка 100 2 Чернівецька область, Дністровський район, с. Кроква 25 3 Чернівецька область, Дністровський район, с. Лівинці 300 4 Чернівецька область, Дністровський район, с. Михайлівка 100 5 Чернівецька область, Дністровський район, с. Козиряни 200 6 Чернівецька область, Дністровський район, с. Зелена 175 7 Чернівецька область, Дністровський район, с. Подвір’ївка 300 ВСЬОГО: 1200 тонн.

Уповноважена особа         Людмила ГНАТЧУК