Сьогодні День вдячності, поваги і шани жінкам.

Дата: 08.03.2023 10:29

Фото без описуМатеринське тепло, душевна доброта, кохання - все це асоціюється в нас з жінками. Адже жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Українки показали, що вони не просто берегині домашнього затишку, а справжні воїни. І сьогодні всі Ви працюєте не покладаючи рук задля Перемоги над проклятим ворогом. І в цій Перемозі внесок жінок буде визначальним!

Наші воїни мужньо тримаючи зброю у руках боронять своїх дружин, дочок, мам і бабусь, боронять Україну, саме заради Вас вони віддають своє життя...

І сьогодні, завтра і завжди побажання тільки одне - Перемоги!!!

Дякуємо всім захисницям, медичним працівницям, вчителькам, волонтеркам які стали сильнішими, сміливішими та щодня працюють на своєму фронті.

Низький вам уклін від усіх чоловіків, щирі побажання добра і найскорішого настання миру. Нехай Господь убереже вас і ваші родини від горя і втрат в ці тяжкі дні. А ще, непохитної віри вам у нашу Перемогу.

Зі святом!

Слава Україні!

З повагою,   сільський голова  Андрій ГЕРМАК,

старости, депутатський корпус та виконавчий комітет  Лівинецької сільської ради.