Уряд збільшив розмір щомісячної компенсації витрат роботодавців за працевлаштування переміщених осіб

Дата: 24.01.2023 09:41

Уряд збільшив розмір щомісячної компенсації витрат за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб до 6700 грн. Така фінансова допомога буде здійснюватися за рахунок Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (в межах фінансових можливостей).

Роботодавці, які працевлаштовують ВПО, можуть скористатись послугою та оформити заяву на компенсацію через Портал Дія або особисто звернутися до центру зайнятості за місцем знаходження роботодавця.

• Ця програма активно працювала і в минулому році, за фінансовою підтримкою у 2022 році до Чернівецької обласної служби зайнятості звернулися 113 роботодавців, які працевлаштували 294 переселенців. Компенсація роботодавцям склала понад 3 млн грн, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Нагадаємо, компенсація витрат надається щомісяця за кожну працевлаштовану особу, за яку роботодавцем сплачується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, на період воєнного часу та протягом 30 календарних днів після його скасування або припинення. Загальна тривалість надання компенсації витрат не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування особи на умовах, передбачених чинним законодавством.

Ознайомитися з Порядком отримання компенсації можна на сайті Державного центру зайнятості за посиланням: https://cutt.ly/o9fyZNi

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy.

Відділ організаційно-інформаційної роботи

Чернівецького обласного центру зайнятості