УВАГА!!! ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ!!!

Дата: 23.01.2023 14:45

Фото без описуДо уваги керівників виробничих підприємств, бізнес-структур, підприємців, державних установ та жителів Лівинецької громади!

Відповідно до розпорядження Міненерго в усіх регіонах країни будуть проведені виміри електричного навантаження у режимні дні.

26 січня 2023 року у Чернівецькій області (якщо не відбудеться змін), буде проведено режимний день щодо вимірювання електричного навантаження.

Тобто, у такий день не будуть здійснюватися погодинні відключення електроенергії за графіками. 26 січня буде проведено виміри погодинного активного навантаження у споживачів, щоб отримати точну інформацію про обсяги реального споживання області на цей час.

Тож АТ «Чернівціобленерго» закликає жителів краю у четвер, 26 січня, планувати свою роботу без обмеження електроенергії,  щоб можна було зрозуміти, скільки області потрібно електрики для нормального функціонування краю.

АТ «Чернівціобленерго»