Правила пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення

Дата: 24.11.2022 12:06

Фото без описуЗ настанням холодів, серед населення зросла потреба у використанні пічного опалення. У цей нелегкий час для українців, влада закликає економно споживати електроенергію.

Тому для того, щоб допомогти нашій країні вистояти та перемогти у цій війні збільшилась кількість осіб, які перейшли на пічне опалення. Відповідно, з метою уникнення виникнення пожеж та нещасних випадків, Дністровський районний відділ ГУ ДСНС України у Чернівецькій області ЗАКЛИКАЄ дотримуватись наступних правил безпеки при експлуатації пічного опалення:

• Перед початком опалювального сезону слід очищати димоходи та печі від сажі;
• Перед топковим отвором горючій підлозі слід прибити металевий лист розміром не менше 0,5 х 0,7 м;
• Усі димові труби та стіни на горищі, через які прокладено димовi канали, повинні бути поштукaтypeнi й побілені;
• Золу й шлак, необхідно заливати водою та виносити в спеціально відведені місця.
ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
• Залишати печі, які топляться, без догляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям;
• Користуватися печами, які мають тріщини;
• Розміщати паливо й інші горючі речовини та матеріали безпосередньо перед топковим;
• Здійснювати експлуатацію печей з відкритими дверцятами топки;
• Сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та