Військовослужбовці та їх родини можуть отримати тверде паливо

Дата: 08.11.2022 11:21

Фото без описуВійськовослужбовці та їх родини можуть отримати тверде паливо (дрова) обсягом 5 кубічних метрів твердолистяних або 6 кубічних метрів шпилькових та м'яко листяних порід за собівартістю.

Порядок про забезпечення твердим паливом (дровами) затверджено розпорядженням ОВА від 27.10.2022 № 1338-р.

Згідно з Порядком твердим паливом (дровами) будуть забезпечуватись:

• учасники АТО/ООС;
  • особи, які беруть участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України;
  • члени сімей загиблих/померлих захисників і захисниць.
  • Для отримання палива необхідно звернутись із заявою до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації (районної військової адміністрації), Чернівецької та Новодністровської міської ради за місцем проживання.

До заяви додаються:

• копії сторінок паспорта з даними про прізвище, ім’я та по батькові, дату видачі і місце реєстрації;
  • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера заявника;
  • документ, що підтверджує родинний зв’язок (для членів сім’ї);
  • довідка про те, що житлове приміщення забезпечується опаленням із застосуванням твердого палива та відсутнє газове опалення;
  • копія посвідчення учасника бойових дій;
  • копія посвідчення члена сім’ї загиблого/померлого захисника і захисниці або свідоцтво про смерть/повідомлення про загибель особи;
  • копія довідки про участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, виданої одним з підрозділів Збройних Сил України, інших військових формувань, територіального центру комплектування та соціальної підтримки;
  • довідка органу реєстрації або відповідного житлово-експлуатаційного підприємства, організації чи органу місцевого самоврядування про склад сім’ї.

Слід зазначити, що забезпечення твердим паливом (дровами) здійснюється відповідними лісогосподарськими підприємствами Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства за місцем проживання заявника за собівартістю на верхньому складі, шляхом самовивозу.