ДПС Буковини: для платників згенерували 5211 сертифікатів електронного цифрового підпису

Дата: 03.11.2022 15:49

Інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області. Так, з початку 2022 року фахівці сектору реєстрації користувачів надали платникам податків 5211 сертифікатів електронного цифрового підпису.

У відомстві наголошують, електронні довірчі послуги надаються усім без винятку представникам суб’єктів господарювання, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій усіх форм власності та фізичним особам на безоплатній основі. Слід знати, діють вони два роки, а ще з їхньою допомогою можна без проблем працювати з усіма електронними державними сервісами.

Крім того, буковинські податківці інформують, що термін дії електронного підпису під час воєнного стану продовжено. Таку постанову ухвалив Уряд на період воєнного стану в Україні.

Для продовження електронного підпису користувачам не потрібно фізично відвідувати надавача електронних довірчих послуг для перевидачі КЕП.

Відтак, на основі раніше створених ключів платники можуть самостійно сформувати новий КЕП на офіційному інформаційному ресурсі КН ЕДП ІДД ДПС (https://acskidd.gov.ua).

Сервісом повторного (дистанційного) для формування сертифікатів зможуть скористатись лише ті користувачі, які мають:

чинні сертифікати (наприклад, до закінчення строку чинності сертифікатів залишилось декілька днів);

незмінні реєстраційні дані (П.І.Б., адреса реєстрації місця проживання, код ЄДРПОУ організації тощо);

особистий ключ доступний лише користувачу та не є скомпрометованим.

Отримати довідкову інформацію можна зателефонувавши до  сектору реєстрації користувачів при Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області за тел.: (0372)51-43-79.

Податківці запрошують платників податку на додану вартість на ZOOM конференцію 9 листопада 2022 року о 10-30 год

Головне управління ДПС у Чернівецькій області  проводить в режимі ZOOM конференцію на тему: «Електронне адміністрування ПДВ: Зміни до Постанови № 1165 від 11.12.22р «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних»

Усі бажаючі мають можливість підключитися до заходу 9 листопада 2022 року о 10-30 год в режимі ZOOM, за посиланням: https://us05web.zoom.us/j/81396986322?pwd=M2pSd1ViM2cvd3AzK1VFT3oza2RNZz09

Ідентифікатор конференції: 813 9698 6322

Код доступу: CeiR6k

Спікери:

заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Микола Загарюк;

начальник відділу з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Дмитро Матейчук.

Запитання та обговорення в коментарях до цієї публікації у мережі Фейсбук https://www.facebook.com/tax.chernivtsi/.

Також з питань зупинення реєстрації податкових накладних можна телефонувати 0372(545037) або +380990276114.