На Буковині тривають стабілізаційні відключення електроенергії: графік з групами споживачів

Дата: 16.11.2022 11:22

Фото без описуДобрий день, шановні жителі Лівинецької ТГ!

Ситуація з енергопостачанням у країні, як наслідок ворожих атак росії, залишається складною, але контрольованою.

За повідомленням фахівців енергетичної сфери є надія на стабілізацію певних процесів у питанні відключень електропостачання.

З метою інформування населення про такі відключення, у нашій області, Чернівціобленерго розробило онлайн таблицю де чітко можна спостерігати кого і коли планується відключити.

Мова, на разі, не йде про об’єкти критичної інфраструктури.

Таблиця «жива» і може змінюватися відповідно до вимог і завдань Укренерго.

Прошу активно використовувати для правильної комунікації з мешканцями Буковини.

Фото без опису

Графік стабілізаційних відключень вводять за розпорядженням державної компанії НЕК «Укренерго» відповідно до оперативної ситуації в енергетичній системі України. Спрогнозувати впровадження таких графіків заздалегідь неможливо.

З’ясуйте до якої групи споживачів належить ваша адреса, у файлі Excel або відкрити на новій сторінці.
Знайдіть свою адресу за пошуком дільниці, населеного пункту чи вулиці (для міста Чернівці).

Щоб дізнатися, коли вдома може бути відсутнє електропостачання, вкажіть назву вулиці та номер будинку та отримайте номер групи до якої ви відноситесь в разі застосування стабілізаційних відключень. Якщо ваша адреса відсутня у списку, з високою ймовірністю відключення у вашому будинку не буде відбуватися. Наявність вашої адреси в графіку не гарантує 100% відключення. Відключення може не відбутися, якщо в цьому не буде потреби. Проте, за наявної необхідності та відповідної команди від НЕК Укренерго, відключення повинно бути проведено саме у вказані інтервали часу. Енергетики докладають усіх зусиль, щоб відключення тривали не більше 4х годин, але в окремих випадках через масштабність пошкоджень енергосистеми енергопостачання може бути відсутнім більш тривалий час.

Важливо! Електроенергія може бути відсутня також і з інших причин, наприклад через аварійні ситуації, ремонт в мережах або несправну проводку в оселі.

АТ "Чернiвцiобленерго"