З Днем захисників і захисниць України

Дата: 14.10.2022 07:18

Фото без описуШановні мешканці Лівинецької територіальної громади!  Прийміть щирі привітання з Днем захисників і захисниць України, Днем Українського козацтва, створення Української Повстанської Армії, та зі світлим святом Покрови Пресвятої Богородиці!

День захисника Вітчизни є особливим для тих, хто зі зброєю в руках захищає нашу землю. Усвідомлюючи своє високе призначення – охороняти життя та мирну працю свого народу. Цей день для усіх нас водночас урочистий та радісний, але разом з тим скорботний та сумний. В нашій державі йде жорстока, кровопролитна війна, яка вже забрала життя тисяч кращих захисників України.

Ми пам'ятаємо подвиг загиблих героїв, адже пам'ять буде завжди у наших серцях. Вони для нас приклад мужності та любові до України.

Шановні захисники і захисниці України! Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною! Бажаємо вам і членам ваших родин міцного здоров’я, злагоди, добра, миру та успіхів у повсякденному житті й у військовій службі.

З повагою,   сільський голова  Андрій ГЕРМАК,
старости, депутатський корпус та виконавчий комітет  Лівинецької сільської ради.