ЗВЕРТАТИСЬ ЗА ПЕНСІЄЮ МОЖНА НЕЗАЛЕЖНО ВІД МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ЧИ РЕЄСТРАЦІЇ

Дата: 06.09.2022 16:11

Вирішити питання пенсійного забезпечення можна незалежно від свого місця реєстрації та перебування на пенсійному обліку. Територіальні органи Пенсійного фонду України здійснюють прийом та обслуговування осіб, які звертаються до сервісних центрів, та надають широкий спектр послуг мешканцям всієї території України.

Громадяни, незалежно від задекларованого або зареєстрованого місця проживання на території України, можуть звертатися до будь-якого найближчого сервісного центру з питань свого пенсійного забезпечення, а також подати заяву про призначення, перерахунок та виплату пенсії, отримати інформацію з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування, тощо.

Чимало послуг можна отримати також в електронному вигляді, так як переважна більшість з них доступна на вебпорталі Пенсійного фонду України (http://portal.pfu.gov.ua) з використанням кваліфікованого електронного підпису або електронної системи BankID, чи Дія.Підпис.