З Днем Національної поліції України!

Дата: 04.07.2022 09:07

Шановні працівники поліції! Прийміть найщиріші вітання з Вашим професійним святом – з Днем Національної поліції України!

На Вас покладено відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань.

Сьогодні працівники органів внутрішніх справ демонструють високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров’я, нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших, сумлінно виконують свій професійний  обов’язок.

Хай  Ваша почесна праця повертається лише людською вдячністю. Щоб Ваша мужність, високий професіоналізм завжди служили людям.

У День свята прийміть щиру подяку за самовіддану працю. Нехай удача та професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті!

Бажаємо мужності, професійних здобутків, родинного добробуту, міцного здоров’я та щастя!