1 липня 2022 року стартує державна програма «єРобота»

Дата: 27.06.2022 10:24

Фото без опису1 липня 2022 року Ощадбанк розпочинає приймати заявки українців на мікрогранти до 250 тисяч гривень для започаткування власної справи або розвитку діючого бізнесу.

За рішенням уряду Ощадбанк став уповноваженим банком нової державної програми «єРобота».

Тож усі охочі  зможуть подати заявку з бізнес-планом щодо створення або розвитку власної справи до відділень Ощаду. Наразі розробляється можливість подання заявок й через портал Дія. Учасником програми може стати будь-який українець (фізична особа) або юридична особа.

За кошти гранту підприємець або юридична особа зможуть придбати обладнання, оплатити сировину та матеріали, здійснити часткову оплату оренди. У випадку створення одного або двох робочих місць на період більше 3 років та сплати податків за цей період грант не повертається.

Якщо проєкти відповідатиме критеріям програми, кошти надійдуть на окремий рахунок здобувача гранту в Ощадбанку. Рішення про надання гранту прийматиме Державна служба зайнятості.

Додаткові деталі програми «єРобота» буде оприлюднено пізніше.