22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2022 10:54

Фото без описуКожного року 22 червня ми вшановуємо пам’ять жертв війни в Україні. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Український народ потерпав від масових розстрілів, переслідувань, примусової праці, заслання у концтабори.

Але героїзм, незламність духу, патріотизм і безмежна любов до рідної землі допомогли нашим співвітчизникам у жорстокій боротьбі подолати ворога та здобути довгоочікувану, омріяну Перемогу.

Поки весь світ з жахом згадує 1941-1945 роки та повторює «Ніколи знову», росія жорстоко вбиває мирне населення України, катує та ґвалтує невинних людей. Але українці завжди пам‘ятатимуть та шануватимуть загиблих у війні людей як 81 рік тому, так і зараз.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої російської агресії, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову  зі зброєю в руках  захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Тому цього дня, 22 червня, вшануємо пам’ять всіх, чиє життя було покалічене і зруйноване у тій страшній війні!