Чи виплачується педагогічним працівникам матеріальна допомога на оздоровлення під час воєнного стану - роз’яснює Держпраці

Дата: 02.06.2022 19:31

Так, педагогічні працівники мають право на матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки під час дії воєнного стану.

Статтею 57 Закону України «Про освіту» передбачено, що держава забезпечує педагогічним і науково-педагогічним працівникам, зокрема, виплату допомоги на оздоровлення у розмірі місячного посадового окладу (ставки заробітної плати) при наданні щорічної відпустки.

Чинне законодавство не передбачає скасування зазначеної норми під час воєнного стану.

Більше актуальної інформації на порталі Держпраці за посиланням: https://pratsia.in.ua