Буковина втратила Героя, захисника та вірного сина.

Дата: 26.05.2022 16:24

Фото без описуПід час захисту України і її територіальної цілісності загинув боєць поліції особливого призначення  Головного управління  Національної  поліції у Чернівецькій області, старший сержант поліції  Бабій Сергій Олегович.

Сьогодні, 26 травня 2022 року, мешканці Лівинецької громади, рідні, друзі, колеги, побратими зібрались, щоб у глибокій скорботі низько схилити голови перед справжнім героєм, який воював за честь, правду, гідність нашої країни і віддав своє життя за нас з вами.

Історія України мала багато трагічних періодів, коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинялися під загрозою. Та завжди в такі часи найкращі сини і доньки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників.

Захищаючи рідну землю від ворога, він залишився вірним Присязі, виконав свій військовий обов’язок до кінця і віддав найдорожче – своє життя.

Вічна пам’ять і шана Сергію Олеговичу Бабію!  Щирі слова співчуття  рідним  та близьким нашого Героя. Вічна пам'ять відважному сину українського народу, мужньому захиснику та справжньому  патріоту  України.

Герої не вмирають! Вони торкаються струн нашого серця і живуть в наших душах.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)