У Чернівецьку область переїхали 90 підприємств

Дата: 06.05.2022 09:40

Фото без опису90 підприємств перемістили своє обладнання, готову продукцію, сировину і матеріали на Буковину у рамках державної програми релокації. Ще 10 компаній – у процесі перевезення обладнання та продукції на територію краю.

«На Буковині успішно триває програма релокації підприємств із небезпечних територій. Чернівецька ОВА створює всі передумови, аби вони якнайшвидше розгортали тут свою діяльність», – пояснив начальник Чернівецької ОВА Сергій Осачук.

Нині у регіон перемістилися IT-компанії та розробники програмного забезпечення, підприємства, що працюють у галузі легкої, харчової, деревообробної промисловості, з виробництва пластмасових, електронних та електричних виробів.

Перемістились підприємтсва на Буковину з Києва, Запоріжжя, Дніпра, Слов’янська, Харкова, Миколаєва, Сум, Донецька та інших міст України.