Понад 225 тисяч людей зареєструвались як внутрішньо переміщені особи через «Дію»

Дата: 26.04.2022 11:04

Фото без описуМіністр соціальної політики України Марина Лазебна повідомила, що вже понад 225 тисяч людей зареєструвались як внутрішньо переміщені особи через застосунок «Дія».

«За 6 днів через «Дію» зареєструвались 225 тисяч людей. Ми вже бачимо, що принципово скоротились черги, люди тепер не будуть очікувати тижнями, щоб зареєструватись, а працівники ЦНАПів та управлінь соціального захисту населення нарешті зможуть ночами відпочивати», - прокоментувала Марина Лазебна.

Найбільше внутрішньо переміщених осіб зареєструвались через застосунок «Дія» у Львівській, Київській, Харківській, Дніпропетровській, та Закарпатській областях.

Через застосунок «Дія» можна одночасно подати заяву про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та на отримання виплати на проживання для ВПО. Допомога на проживання буде зарахована на картку «єПідтримка». Її можна буде витратити на будь-які товари та послуги або зняти готівку.

Детальну інформацію про те, як стати на облік внутрішньо переміщеним особам та яку допомогу можна отримати, дивіться на https://edopomoga.gov.ua/