Компенсації за працевлаштування переселенців: скільки коштів отримають українські роботодавці

Дата: 14.04.2022 11:09

Фото без описуУряд спрямував 200 млн грн на компенсації роботодавцям за працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб.

Програма передбачає щомісячну компенсацію витрат на зарплату в розмірі 6,5 тис. грн за кожного працівника впродовж 2 місяців. Така державна підтримка спрямована на зменшення безробіття та підвищення економічної активності українського бізнесу.

«Зараз наше завдання – стимулювати бізнес брати на роботу переселенців. З одного боку, це дозволить відновити роботу підприємств, з іншого – допоможе людям заробляти та годувати свої родини. Максимально можлива зайнятість населення під час війни та в період післявоєнної відбудови – пріоритетна ціль Уряду та Міністерства економіки», – заявила Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Щоб взяти участь у програмі та отримати компенсацію, підприємству необхідно укласти трудовий контракт з громадянином, який є внутрішньо переміщеною особою. Дані про працевлаштовану особу можна подати через портал «Дія» або ж надавши заяву до Державної служби зайнятості.