Волонтери створили сервіс пошуку безкоштовного житла для українців

Дата: 28.03.2022 14:58

Фото без описуВолонтери ІТ-спільноти України створили сервіс пошуку безкоштовного житла для переселенців у безпечних містах нашої держави та за кордоном - Dopomagai.org. Презентували його за підтримки Міністерства розвитку громад та територій разом з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Цей сервіс допомагає людям, що готові надати безкоштовне житло та прихисток тимчасовим переселенцям з регіонів, уражених війною, додати своє оголошення та вказати усі деталі щодо поселення. Наразі на сайті можна знайти понад 3000 активних варіантів безкоштовного житла.

Власники та переселенці можуть додавати та відповідно шукати оголошення за посиланням https://shelter.dopomagai.org або за номером цілодобової «гарячої лінії» 0 (800) 332 238 (безкоштовно в Україні).

Сервіс також дбає про актуальність та безпеку наявних пропозицій. Для цього оператори кол-центру регулярно оновлюють  базу оголошень.

Також тут є можливість залишити відгук чи скаргу, які  згодом опрацьовують оператори кол-центру. Це дозволяє заблокувати шахраїв.