Богдан Ковалюк розповів, чого потребують військові та переселенці на Буковині

Дата: 15.03.2022 08:56

Улогістичному хабі Буковини триває робота. Щодня волонтери приймають, сортують та відправляють найнеобхідніше у «гарячі точки» України. Тут формують гуманітарні вантажі не лише для людей у регіонах, де зараз тривають активні бойові дії, а й для військових. Про це повідомив перший заступник начальника Чернівецької ОВА Богдан Ковалюк.

«Військовим зараз потрібні каски, бронежилети, рації, прилади нічного бачення, квадрокоптери, аптечки натівського зразка із джгутами для зупинки кровотеч. Також необхідні каремати, спальники, розвантажувальні жилети, військові ремені, наколінники, повербанки, планшети, дизельні генератори»,– сказав Богдан Ковалюк.

Він також розповів, що наразі потрібно вимушеним переселенцям. Це, зокрема,продукти тривалого зберігання – крупи, макарони, рис, консервовані овочі та м’ясо.

Також не вистачає сухого дитячого харчування, підгузків, ліків для надання реанімаційної медичної допомоги.

«Будемо вдячні тим, хто долучиться та принесе необхідні речі для наших військових і переселенців»,– зазначив Богдан Ковалюк.