Військова адміністрація контролюватиме ціни на товари першої необхідності

Дата: 08.03.2022 12:09

Фото без описуУ період воєнного стану в Україні буде здійснено контроль за цінами на ряд товарів, що становлять першу необхідність для людей. Йдеться, зокрема, про борошно, макаронні вироби, хліб, м?ясо, молоко тощо. В цей перелік також входять певні групи лікарських засобів та паливо для машин. Відповідне рішення було прийнято напередодні Урядом. Про це повідомив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

«Ціноутворення на перелічені продукти будуть контролювати військові адміністрації разом із Національною поліцією, Держпродспоживслужбою, Держлікслужбою. Таким чином, не буде недобросовісної конкуренції та підвищення цін. Зараз час об?єднуватися та піклуватися один про одного», – наголосив Олексій Чернишов.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що Уряд прийняв постанову, яка забороняє нарахування та стягнення штрафів/пені за несвоєчасну або неповну оплату послуг ЖКГ населенням.