Це потрібно для стабільної роботи: енергетики просять буковинців, за можливості, сплачувати за послуги

Дата: 08.03.2022 12:07

Фото без описуЧернівецька обласна енергопостачальна компанія, незважаючи на поточні складні обставини, бере на себе обов’язок здійснення безперебійного електропостачання для всіх споживачів міста та області. У тім числі і для споживачів, від яких відмовилися чинні постачальники. Перш за все бюджетні організації та підприємства критичної інфраструктури.

«Усвідомлюючи велику соціальну відповідальність за виконання стратегічно важливого обов’язку, енергетики переконливо просять всіх споживачів відповідально та своєчасно виконувати зобов’язання щодо оплати за спожиті енергоносії», – ідеться у зверненні енергетиків.

Своєчасна оплата за послуги, в час, коли точаться запеклі бої на території інших областей країни, підтримати дієздатність всіх технологічних процесів енергосистеми.

Нагадаємо, у час війни підприємства житлово-комунального господарства не припинятимуть надання послуг боржникам. Таке рішення 6 березня ухвалив Уряд.