Оздоровлення дітей у 2022 році

Дата: 31.01.2022 16:15

Фото без описуВідділ соціального захисту та обслуговування населення Лівинецької сільської ради продовжує прийом заяв на оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (віком від 7 до 17 років) в державних підприємствах України.

“Український дитячий центр “Молода гвардія “ та Міжнародний дитячий центр “Артек”, дитячий табір відпочинку, оздоровлення та патріотичного виховання дітей та молоді в Карпатах “Соколята“, табір відпочинку “Артек-Прикарпаття. Трускавець”, які функціонують протягом року.

Ці підприємства є дитячими закладами оздоровлення, в яких діти беруть участь у виховних, патріотичних, оздоровчих, розважально-ігрових програмах, спортивних змаганнях, всеукраїнських фестивалях, набувають досвіду громадської діяльності та спілкування з однолітками з різних адміністративно-територіальних одиниць України.

З метою створення банку даних дітей пільгових категорій, та які бажають оздоровитись у 2022 році запрошуємо батьків дітей та осіб, що їх замінюють для написання відповідних заяв до відділу соціального захисту та обслуговування населення Лівинецької сільської ради.

За консультацією звертайтесь

по тел. 0997592038 Валентина Синюк.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)