Кількість хворих на COVID-19 буковинців досягла піку попередньої хвилі

Дата: 20.01.2022 14:33

На Буковині 19 січня офіційно підтверджено 694 випадків зараження коронавірусом. Такого високого показника регіон досяг практично за тиждень. Під час минулого спалаху максимальне число зафіксованих за добу інфікованих було 696. Про це повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

За його словами, кількість зроблених ПЛР-тестів також суттєво зросла, лабораторний центр за минулу добу опрацював 3777 зразків, напередодні – 2097.

«Це майже на тисячу більше за 24 години! Отже все більше буковинців приходять до своїх сімейних лікарів із відповідними симптомами, і медики скеровують їх на аналіз», – пояснив Сергій Осачук.

Також голова ОДА закликав буковинців вакцинуватися та не нехтувати усіма необхідними заходами безпеки.