Служба в межах області: буковинців кличуть до Сил територіальної оборони

Дата: 13.01.2022 19:23

Фото без описуПроходити військову службу за контрактом за місцем проживання та без виїзду в район бойових дій пропонують буковинцям військові частини Сил територіальної оборони.

Військовослужбовці батальйонів тероборони отримують стабільне грошове забезпечення, соціальний та правовий захист держави. За тими, хто працює на момент укладання контракту, зберігається середня зарплатня за попереднім місцем роботи. Особи пенсійного віку отримують, крім грошового забезпечення, ще й пенсію.

У батальйонах Чернівецької області є вакантні посади за різними спеціальностями для осіб рядового, сержантського та офіцерського складу.

Військовослужбовці, як і резервісти тероборони, за будь-яких обставин, виконуватимуть завдання лише в межах області.

Щоб підписати контракт на проходження військової служби в частинах тероборони, охочі мають звернутися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Більше інформації за телефонами: (0372) 52 55 61, (095)589 53 00.