Новий рік – свято надії і віри у краще майбутнє. Козирянський НВК

Дата: 28.12.2021 15:29

Фото без описуНовий рік – свято надії і віри у краще майбутнє. Після відвідин нашого закладу Святим Миколаєм, діти з особливим нетерпінням чекають Нового року. Вони щиро вірять в казкові дива  і в те, що обов’язково під Новий рік прийде Дід Мороз та подарує подарунки.

У народі кажуть: «Творіть добро, і вам воздасться». Саме за таким принципом на передодні новорічних та різдвяних свят діють наші спонсори – благодійний фонд Контіненталь фермез груп та товариство з обмеженою відповідальністю Драченецьке 1. Цьогоріч  для наших вихованців була створена дійсно святкова атмосфера. Свято  вийшло яскравим, цікавим, веселим, незвичайним і незабутнім. Наші дошкільнята та всі учні закладу отримали приємні враження, позитивні емоції, гарний настрій!!! Тож ми, щиро вдячні їм за матеріальну підтримку та  новорічні подарунки, за подароване дітям свято.  Цінуємо Вашу людську щедрість і розуміння наших шкільних проблем та надіємося, що в наступному році наша співпраця стане ще більш міцнішою. Хай Новий рік принесе Вам удачу у справах, віру у свої можливості, буде плідним на добро, багатим на щастя та здоров’я.

Працівники Козирянської гімназії, філії бажають Вам, шановні спонсори, батьки наших вихованців, козирянці доброго здоров’я, святкового настрою і незмінної віри в казкові дива!

З наступаючим Новим роком!!!