Про використання будівель закладів освіти, які припинили свою діяльність, розкажуть 17 грудня

Дата: 16.12.2021 20:46

Фото без опису17 грудня 2021 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти” проведе вебінар на тему Питання використання будівель закладів освіти, які припинили свою діяльність”.

Перед тим, як впорядкувати мережу закладів освіти, громадам потрібно вирішити важливу проблему – що робити з будівлями школи чи дитсадка, якщо їх закриють.

Юристи Яна Брусенцова та Андрій Мацокін під час вебінару розкажуть про Закон України від 02.11.2021 № 1839-IX «Про внесення змін до  деяких законів України щодо використання майна ліквідованих комунальних закладів загальної середньої освіти у сільській місцевості». З документом можна ознайомитися за посиланням.

Окрім того, експерти пояснять різницю між ліквідованими закладами освіти і тими, діяльність яких зупинена.

Дата і час: 17 грудня 2021 року, 14:00.

Спікери: Яна Брусенцова та Андрій Мацокін, експерти проєкту DECIDE.

Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: https://form.jotform.com/213474171848360

Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже іноді посилання потрапляють саме туди. Їх зазвичай надсилаємо за годину до проведення.