На Буковині 10 грудня – туман та ожеледиця

Дата: 09.12.2021 18:04

Фото без описуУночі та вранці 10 грудня у Чернівцях та області – туман, видимість 200-500 метрів. Крім того, дороги вкриє ожеледь. Про це інформує обласний центр із гідрометеорології, вказуючи на І, жовтий, рівень небезпечності.

Така погода може призвести до порушень роботи служб електропостачання, зв’язку, будівництва, комунального господарства, а на окремих ділянках доріг – до припинення руху автотранспорту.

Буковинцям радять проявляти максимальну обережність при перебуванні у зоні дії погодних явищ.

Загалом в області 10 грудня буде хмарно з проясненням, вночі без істотних опадів, вдень – невеликий дощ. Вітер південно-східний 7-12 м/с, вдень – місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі від 2° морозу до 3° тепла, в горах 2-7° морозу. Вдень 2-7° вище нуля.